Dreaming State [DS]

Forum gildii [DS]


#1 2008-01-17 23:16:36

Dalik

Gość

Dalik - podanie

Na dzień dobry proszę usunąć mój post , który  umieściłem jako odpowiedź we wzorze podania (może kiedyś się oduczę robić 500 rzeczy na raz to będę mniej robił takich błedów )

Pozwolę sobie skopiować moje wypociny z działu "Szukam gildii"
Myślę, że znajdziecie tam wszystkie odpowiedzi na nurtujące was pytania odnośnie mojej osoby

Szukam gildi GvG - reszta trybów jest dla mnie prawie nieistotna

IGN: Devil Dalik
Imię: Daniel
Wiek: 24
Kampanie: WSZYSTKIE
Ilość FB: trochę ponad 1.5kk
Tytuły: GLADIATOR 3 , HA RANK 2
Unlock: FULL UNLOCK
Postacie: mesmer , ranger , necromancer , elementalist , ritualist (na faldze też z tym że dopiero się uczę na tym) , monk(tylko smiter).
Kolejność NIEPRZYPADKOWA Reszty nie tykam
Dostępność: Codziennine po 19:00 z tym ,ze w weekendy słabiej i czasem w tygodniu też (czas dla kobiety). Mogę nawet służyć jako rezerwowy. Już nie te czasy kiedy grało się jako nolife.
Historia: Zacząłem grać parę miesięcy przed wyjściem GW:Faction. Niecały rok grałem PVE jednak po tym czasie zaczłąem szarpać RA , TA oraz GvG w bardziej lub mniej ogarniętych gildiach.HA grąłem bardzo rzadko bo nikt nie chcia ł przyjąć Rank 0 do teamu a gildie w których byłem grali raczej GvG. W tym czasie zbierałem sobie elitki na PvE i w taki sposób (PvE + GvG,RA,TA) dorobiłem się niedawno FULL UNLOCKA konta.
Ciekawsze gildie w których grałem GvG to między innymi:
Demons of Poland [Pol] (pozdrawiam i dziękuję za wprowadzenie mnie do świata GW
Any Drops [HerE]
Hellfire Impact [HI]
Incessant Utopia [IU] - tutaj doszliśmy do top 400
Akai Tenshi [iTAi] - top 700
The Shadow of the Underworld [SotU]
Moje oczekiwania: Najlepiej gdy w gildii będą gracze powyżej 20 roku życia , aby GvG było stawiane ponad wszystko
O sobie: Chętnie pomagam , mam wiele pomysłów na grę (nie zawsze idealnych ) , dużo się udzielam (dla niektórych za dużo) , potrafię słuchać leadera

Biorąc pod uwagę to,że szukacie mesmera informuję ,że jest to postać na której czuję się najlepiej i na GvG na niej spędziłem najwięcej czasu


kontakt
w grze: Devil Dalik (tylko po 20:00)
GG: 1575630 (w ciągu dnia jestem)
PM na forum gw.pl (w ciągu dnia)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rifp.pun.pl www.icebiketeam.pun.pl www.dungal-serwer.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.superjunior.pun.pl