Dreaming State [DS]

Forum gildii [DS]


#1 2008-10-22 12:55:09

McBolo

Gość

Podwójne podanie do gildii

Ponieważ od jakichś 10 lvl biegam bezgildiowo po okolicach nordland to chciałbym złożyć podanie moje i mojego znajomego o przyjęcie do waszej gildii. Podanie jest podwójne, ponieważ nie planujemy grania osobno, a on nie ma tak luźno w pracy jak ja, żeby coś skrobnąć

Ja / znajomy
Piotrek / Mariusz
lat 29 (bliżej trzydziestki) / lat 35 (bliżej czterdziestki ha ha )
informatyk / informatyk

Postacie:
Witch hunter 11 lvl (7 rank) Ethael/ Fire Mag 11 lvl (7 rank)  Ive

doświadczenie w mmorpg:
Nie będę dzielił, bo od zawsze gralismy razem - najpierw była ultima online, po czym, gdy po paru miesiącach grania musieliśmy spierdzielac na drzewo przed wężami i szczurami na 1 lvl stweirdziliśmy, że to nie to.. Nastepnie odkrylismy Guild Wars i tam zmarnowaliśmy prawie rok z życia. Kiedy już dorośliśmy z myślą, że za dobre rzeczy trzeba płacić, kupiliśmy sobie WoW'a i tak 2 lata ta szatańska gra wykradła z naszego życiorysu.

Przeszłość gildiowa:
Obydwoje byliśmy współtworcami dużej gildii w WoW (OLD na serwerze Maelstrom). Jedyną jej zasadą było "róbta co chceta" oraz limit wieku 25 lat. Jak na takie dziwne zasady zaszliśmy całkiem daleko. Mimo takich zasad nasze podejście do gry jest jak najbardziej profesjonalne i ile możemy, tyle poświęcamy naszym postaciom. Jednak jeżeli któremuś z nas będzie płakać dzieciak to nie będziemy się tłumaczyć, dlaczego Was rozsmarowało parę orków, a dziecko jest szczęśliwe i najedzone (a co najważniejsze ciche:)

dodatkowo, jeżeli o mnie chodzi, to mogę postać zmienić na Battle Priesta. Już trochę gram taką postacią (Thumbaal lvl 7) i nawet mi się podoba. Zależy co bardziej gildii będzie potrzebne (śmiem domniemywać, że bierzecie wszystko co leczy)

Pozdrawiam McBolo

 

#2 2008-10-22 18:39:25

MuErTe

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 26
Punktów :   -3 

Re: Podwójne podanie do gildii

Obecnie najchętniej byśmy widzieli inżyniera, mam jeszcze kilka miejsc i od wczoraj jesteśmy w obiecującym aliansie. Troszkę niskie lvl-e, mam nadzieje ze macie coś czasu żeby to jakoś podbić Podstawa to komunikacja głosowa, obecność na ventrilo jest obowiązkowa. Chcemy zebrać grupę ludzi zawsze chętnych na rvr, no i dungeony w między czasie. Jeśli macie ducha walkie oraz chęci zapraszam. Jeśli chcecie sprawę jeszcze omówić na ventrilo/czacie pisać do postaci "Stefanek".

Offline

 

#3 2008-10-22 19:29:47

McBolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podwójne podanie do gildii

Jak wiadomo lvl nie zając nie ucieknie.. , tym bardziej, że potem idzie trudniej (a nawet wcale od 40 lvl , to nam łatwiej was podgonić. Ive w swojej klasie wolnego czasu jest w pewnym sensie nolifem, a ja dostałem na  miesiąc dyspensę od żony na granie w miarę bez ograniczeń (po godzinie jak już dzieciak zaśnie) tak więc myślę, że szybko nadrobimy. Jutro mam dzień grania to się odezwę najpierw po namiary na Venta potem już paszczowo się porozumiemy

Offline

 

#4 2008-10-23 01:23:53

MuErTe

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 26
Punktów :   -3 

Re: Podwójne podanie do gildii

Bardzo fajnie w takim układzie Czekam na kontakt i mam nadzieję ze się nie rozmyślicie kilku nolifów nam na pewno nie zaszkodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightcrew.pun.pl www.malyglod.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.hoplici.pun.pl